19.01.2018

ПЕРЕМОГИ І ПОРАЗКИ НА СТАРТІ

м-Футбол містоУ суботу, 13 січня, стартував чемпіонат міста з міні-футболу (футзалу)-2018. Він став, мабуть, унікальний тим, що в ньому не грають два останні чемпіони міста – 2016 року «Октава» та 2017 року «Фортеця-КПНУ». Якщо «Октава» не грає через недопущення організаторами до ЧМ «легіонерів», то «Фортеця» пояснила своє зняття заявковим внеском. На цей чемпіонат внесок близько 3000 грн з команди.

Але багато гравців минулорічного чемпіона розійшлися по інших командах. Сергій Чернобай та Владислав Полторацький грають за «Автостріт», Володимир Муляр та Владислав Тимощук за «Атланту», а Ярослав Гаращук, Артем Сосніцький та Віталій Катеринчук за «Руські фільварки».

Фаворити чемпіонату – «Атланта», «Автостріт» та «Фільварки» у 1-турі здобули свої перемоги (див. результати). У 2-турі виграли «Фортуна» та «Автостріт», а от «Атланта» зустрілася із «Руськими фільварками» в очному двобої.

У 1-таймі команди мали гольові моменти, але надійно грали воротарі команд – Ярослав Гаращук у «Фільварків» та Олександр Пастух в «Атланти». Зразу після перерви гравець «Фільварків» Артем Сосніцький з правого флангу сильним ударом послав м’яч під перекладину воріт суперника – 1:0. «Атланти» пішли вперед разом із воротарем, який помилився у центрі поля, і гравець паралімпійської збірної України з футболу Віталій Трушев з центру поля «парашутом» відправляє другий м’яч у ворота «Атланти» – 2:0. Минає 4 хвилини й «Атланта» заробляє пенальті та Володимир Муляр відіграє один м’яч – 1:2.

На 35-хвилині «Атланта» атакує, удар по воротах відбиває воротар Я.Гаращук, але колишній гравець донецького «Шахтаря-2» Андрій Шибко перший на добиванні і зрівнює рахунок – 2:2. Через 3 хвилини чудово грає воротар «Фільварків», відбиваючи удар впритул, а за хвилину воротар «Атланти» ліквідовує вихід Ігоря Перчака один на один. Гра закінчується першою нічиєю в чемпіонаті – 2:2.

ф-м містоНаступний 3-й тур пройде в суботу 20 січня після того, як на цьому ж полі зіграють матчі 1-2-турів ЧО Південної групи.