15.07.2016

ПЕРЕМОГА В БОРОТЬБІ ЗА БРОНЗУ

Футбол ветерани10 липня в матчі першості області з футболу серед ветеранів кам’янецька «Фортеця» приймала хмельницький «Проскурів». Перед цим матчем хмельничани йшли на 3-му місці, а наші - на 4-му, маючи матч у запасі.

Початок гри був за «Фортецею». На 7-хвилині Олександр Горбовий, який нещодавно повернувся після травми, пройшов лівим флангом, віддав перед воротами, де Руслан Хамелюк вдарив правіше воріт. Через 7 хвилин бив Олександр Горбовий, але його удар відбив воротар «Проскурова».

Гості на 22-хвилині провели атаку лівим флангом, але удар їхнього гравця пройшов над перекладиною. Останні 10 хвилин тайму «Фортеця» фактично закрила гостей на своїй половині поля. Василь Смоляр віддавав у центр на Горбового, але останній не зумів вразити ворота гостей. Впродовж 32-ої та 34-ої хвилин двічі партнери виводили на ударну позицію Руслана Хамелюка, але його удари «брав» воротар гостей.

Після перерви вже на 41 хвилині кам’янчанин Вадим Гресько завдав удару з 25 метрів – м’яч влучив у перекладину, а через 3 хвилини він же, входячи у штрафну «Проскурова», вдарив вище воріт. Після цього «Проскурів» вивів довгим пасом вперед свого гравця фактично на побачення із нашим воротарем Віктором Залісним. Хмельничанин вдарив повз воротаря, але наш захисник Григорій Барабаш «виніс» м’яч із порожніх воріт. Потім гості з близької відстані вдарили біля штанги воріт.

Проте останні 10-15 хвилин матчу були за «Фортецею». На 68-хвилині Вадим Гресько підхопив м’яч у центрі, обвів декількох хмельничан і вийшовши на лінію штрафної, пробив низом – воротар відбив, але першим до м’яча встигав Руслан Хамелюк. Та хмельничани збили його біля самих воріт. Пенальті. Василь Смоляр пробив у правий нижній кут – 1:0. На 74-хвилині Віктор Цинчик віддав повздовжний пас правим флангом на Хамелюка, але удар останнього взяв воротар «Проскурова». Після цього гості могли зрівняти рахунок, проте вдарили вище воріт.

Коли пішла остання хвилина матчу, Вадим Гресько протяг м’яч по центру і віддав на правий кут штрафної на Віктора Цинчика, той сильно вдарив низом у дальній кут воріт – 2:0. Гості одразу провели атаку і на 80+1 хвилині Ігор Стасюк скоротив розрив у рахунку. Але на більше їх не вистачило. Натомість, після гри вони перевіряли документи на Хамелюка та Греська, після чого свої претензії до «Фортеці» зняли.

Тож, перемога «Фортеці» - 2:1, і вона продовжує боротьбу за медалі чемпіонату.