17.11.2017

ПЕРЕМОГА НАВЗДОГІН

Футбол ДЮФЛВідбулися два пропущені матчі першості Дитячо-юнацької футбольної ліги (ДЮФЛ) області. У п’ят­ницю, 9 листопада, команда Кам’янець-Подільського військового ліцею «Патріот» здобула перемогу на виїзді в матчі проти хмельницької ДЮСШ-1 – 0:2. Обидва м’ячі у наших забив Назар Гриценко.

У вівторок «Патріот» у пропущеному матчі 4-туру приймав вдома хмельницький «Новатор». Кам’ян­чани в 1-таймі зусиллями Назара Григорова відкрили рахунок. На початку 2-тайму також краще виглядали наші, які створювали моменти біля чужих воріт. Але в одних випадках «патріотам» бракувало точності, а в інши добре грав у воротах гостей їхній воротар Денис Годимчук. На 10-хвилині 2-тайму наші невдало зіграли на «стандарті», і хмельничанин Дмитро Вейцер зрівняв рахунок.

Але через 17-хвилин кам’янчанин Микола Саворона вдало виконав штрафний удар справа через стінку і м’яч влетів у ворота гостей. Тож перемога «Патріота» – 2:1.
У п’ятницю, 17 листопада, о 15:00 «Патріот» повинен зіграти вдома матч 6-туру проти ДЮСШ Городка.