15.12.2017

ПЕРЕМОГА НА ПОЛІ КОНКУРЕНТА

Баскетбол УПЛДві чудові перемоги здобув 9-10 грудня кам’янецький БК «ДіДіБао» в 5-турі чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі. Цікаво, що зробили це наші баскетболісти на полі свого головного конкурента – чернівецького БК «Старлайф», який до цього туру ще не програв жодного матчу. Крім того, чернівчани нещодавно переграли наших у кубковому протистоянні.

У суботньому поєдинку наші дуже погано почали, програвши 1-чверть – 29:7. Перед великою перервою наші програвали 18 очок – 45:27. Але найцікавіше почалося в 3-чверті. Кам’янчани почали здобувати очко за очком. У 4-чверті цей славний ривок «ДіДіБао» завершився нічийним результатом основної частини матчу – 79:79 і переведенням гри в овертайм. Тут «ДіДіБао» вже дотиснув суперника (5:13), отримавши перемогу – 84:92.

У бліц-інтерв’ю чернівецьким ЗМІ Дмитро Неволін сказав: «Це – шалена перемога. Початок гри і перша її половина був за чернівчанами, вони виглядали на голову сильнішими. Але в другій половині в нас почало виходити, ми наздогнали суперника й отримали перемогу». Чернівецькі ЗМІ звернули увагу на те, що по більшості статистичних індивідуальних показників «Старлайф» мав невелику перевагу над «ДіДіБао», а от по результативності запасних гравців тут була велика перевага кам’янчан – 2:28.

Недільна гра цих команд пішла за трохи іншим сценарієм. «ДіДіБао» в 10 очок виграв 1-чверть – 12:22, а на велику перерву команди пішли за переваги кам’янчан в 11 очок – 27:38. У наступних, 3-4 чвертях, «ДіДіБао» успішно тримав суперника на відстані своєї 11-очкової переваги й довів гру до другої виїзної перемоги – 69:80.
«Калуш-ПНУ» – «Львів-УАД» – 121:84; 106:82
«Ужгород-УЖНУ» – «ВІТА-Агро» Львів – 93:57; 95:64