16.02.2018

ПЕРЕМАГАЮТЬ НАГОРЯНИ ТА БАГОВИЦЯ

Теніс9 лютого в ПДАТУ пройшов чемпіонат району з настільного тенісу. У змаганні жінок в особистому заліку перемогла Тетяна Арсенюк (Баговиця). Другою стала 13-річна Ганна Саламаха (Нагоряни), 3-тє місце посіла Вікторія Ярушевич (Стара Ушиця), а 4-те – Ольга Арсенюк (Баговиця).

У командному заліку серед жінок перемогла команда Баговиці (Тетяна та Ольга Арсенюки), слідом за ними розташувалися команди Старої Ушиці, Нагорян (ДЮСШ МОН) та Кам’янки.

Чоловічий турнір проходив лише в командному заліку, тут перемогла доросла команда Нагорян (Руслан і Микола Ілаші та Роман Мартинов), а другою стала команда ДЮСШ (МОН), також із Нагорян. Третє місце в Оринина, а 4-те – в Княгинина.

Можемо відзначити роботу тренера двох кращих команд району з Нагорян Миколи Чорного.