23.03.2018

ПЕРЕМАГАЮЧИ, НАГРАЄМО РЕЗЕРВИ

Баскетбол УПЛ17-18 березня в баскетбольній Українській Першій лізі відбулися матчі передостаннього 13-туру. Лідер 3-групи – БК «ДіДіБао» Кам’янець грав у Львові проти аутсайдера, місцевого БК «Львів-УАД» (Українська Академія друкарства). У Кам’янці наші двічі перемогли.

Схоже, що у Львові нашим було не набагато важче. Першу чверть суботнього поєдинку кам’янчани виграли – 12:23, а на велику перерву команди пішли за рахунку 28:44 на користь «ДіДіБао». У 3-чверті львів’яни відіграли лише 3 очки – 43:56, але в 4-чверті наші знову додали обертів і довели матч до переконливої перемоги – 57:78. Приємно, що з’явився після травми Євген Харлампович, який провів на полі понад 19 хвилин.

У недільному матчі не грав Микола Полюляк, але вийшов на поле президент клубу Андрій Бойко. Це не змінило перебігу подій, порівняно з суботнім поєдинком. Наші повели в рахунку, впевнено грали й доволі спокійно довели матч до перемоги – 67:86.

Баскетбол УПЛ-1Після ігор граючий тренер «ДіДіБао» М.Полюляк сказав: «У цих матчах ми дали пограти нашим молодим гравцям – О.Головатюку та Д.Чорнобаю. Також намагався більше часу дати пограти Євгену Харламповичу, який зараз потрохи виліковує травму. У другому матчі, коли я не грав через незначне пошкодження, отримане в суботу, хлопці справилися з поставленим завданням і перемогли в 19 очок. Тепер нам потрібно переграти «Калуш» у двох заключних домашніх матчах 24-25 березня».

Початок суботнього матчу заплановано на 18:00.