09.02.2018

ПЕРЕМАГАЄ НОВИЙ ЧЕМПІОН

м-ф місто ВЕЛИКАУ суботу, 3 лютого, матчами останнього, 7-туру фінішував чемпіонат міста (ЧМ) з міні-футболу (футзалу). Він мав дати відповіді на всі питання, які ще залишалися.

«Довжок» не мав проблем із «Вітою-Корда». Перемігши її 7:2, він посів 4-те місце, обійшовши «Атланту», яка знялася із ЧМ. Та залишалося головне питання: «Хто чемпіон?».

«Фортуна» та «Авто-стріт», які зійшлися в очній ставці, мали по 15 очок. Той, хто перемагав, гарантував собі, принаймні 2-ге місце, а в разі нічиєї або перемоги «Цементника» над лідером – «Руськими фільварками», ставав чемпіоном міста.

Шанси автовиків оцінювали, мабуть вище, адже за них грали два гравці волочиського «Агробізнесу» – воротар Сергій Чернобай та захисник Владислав Полторацький. Автовики взялися більше атакувати. На 10-хвилині їхня «десятка» Іван Козак не забив зблизька, завадив воротар Віктор Залісний. А за хвилину швидка контратака Фортуни», Вадим Гресько виходить один на один з воротарем і вражає правий кут воріт «Авто-стріту» – 1:0. Якщо автовик Вадим Стасюк втрачає можливість зрівняти рахунок, то на 17-хвилині, коли воротар «Авто-стріту» був у центрі поля, В.Гресько відбирає м’яч у суперника і зі своєї половини поля посилає його в порожні ворота «Авто-стріту» – 2:0.
У 2-таймі «Авто-стріт» продовжив тримати суперника в «облозі», але без великої гостроти, і В.Полторацький втратив чи не єдину гольову можливість. Як, до речі, й фортунівець Р.Хамелюк. Перемога «Фортуни» – 2:0.

м-Футбол містоКапітан «Фортуни» Юрій Самборський заявив, що виплатить премію «Цементнику» 5 тис. грн, якщо той обіграє «Фільварки», або зіграє з ними в нічию. Останні грали без студентів К-ПНУ.

На 7-хвилині цементники не реалізували вихід один на один з воротарем «Фільварків» Ярославом Гаращуком. Через 2 хвилини гравець параолімпійської збірної України Віталій Трушев обвів двох цементників, вийшов на воротаря і віддав пас на ліву штангу, де Юрій Карбовський відправив м’яч у порожні ворота – 1:0. Потім Юрій не реалізував свій вихід один на один. На 16-хвилині гравець «Цементника» 22-й сильно пробив у праву від себе дев’ятку воріт «Фільварків», але воротар Я.Гаращук відбив цей м’яч.

На початку 2-тайму могли забити гравці «Фільварків» – Андрій Петров та Ю.Карбовський, коли завершував двоходівку із В.Трушевим, але м’яч летів у притирку зі штангою. Та все ж на 31-хвилині «Фільварки» провели атаку правим флангом, віддали в центр, і Ю.Карбовський низом забиває другий м’яч – 2:0. Перемога «Фільварків» і вперше у своїй історії вони стають чемпіоном міста з міні-футболу (футзалу).

Кращими гравцями чемпіонату було визнано воротаря Я.Гаращука, захисника – В.Трушева, нападника – Ю.Карбовського, а бомбардиром – Артема Сосніцького (всі – «Рус. фільварки»). Приз найстаршого гравця чемпіонату отримав Володимир Микитюк, «Фортуна» (58 років).

м-Футбол місто1Склад чемпіонів: Ярослав Гаращук, Максим Бунда, Юрій Карбовський, Віталій Трушев, Артем Сосніцький, Віталій Катеринчук, Андрій Петров, Ігор Перчак, Даниїл Марчук, Олег Тараканов, Михайло Родін, Антон Балакай та Вадим Вишинський.