16.09.2016

ПЕРЕКОНЛИВИЙ ЗДОБУТОК

Футбол ветераниНещодавно ветеранська футбольна команда «Фортеця» (40+) провела два матчі першості області. Наші досить легко обіграли на виїзді старокостянтинівський «Случ» - 1:6. 10 вересня кам’янчани приймали вдома «Вітагро» Городок.

У середині 1-тайму кам’янчани вивели на ударну позицію у штрафній площі Вадима Греська, який відкрив рахунок у матчі. Близько 30-хвилини Руслан Хамелюк ввійшов у штрафну і з-під захисника завдав сильного низового удару в дальній лівий кут воріт гостей – 2:0.

На 51-хвилині нападник Городка пробрався до наших воріт справа й бив із гострого кута, але м’яч пролетів уздовж воріт. Наші відповіли контратакою, фактично виводячи на побачення з воротарем свого нападника, але його зупинив арбітр матчу, який знайшов у цій ситуації офсайд. На 68-хвилині після подачі кутового зліва перед ворітьми гостей Віктор Цинчик завдав удару по воротах, воротар відбив цей м’яч, але Валерій Данчук головою добив смугастого у ворота Городка – 3:0. Через 3 хвилини випад городцького нападника закінчився ударом повз штангу.

У компенсований час на 80+2 хвилині півзахисник кам’янчан Василь Смоляр перехопив м’яч, ввійшов у штрафну площу суперників й ударом у лівий нижній кут воріт поставив переможну крапку в матчі – 4:0 на користь кам’янчан.

Наступний матч «Фортеця» зіграє у Хмельницькому проти другої команди цього міста, «Проскурова». У матчі 1-кола перемогли кам’янчани – 2:1.