06.10.2017

ПЕРЕКОНЛИВА ПЕРЕМОГА

Футбол областьУ суботу, 30 вересня, пройшли матчі 12-туру чемпіонату області з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома нетішинський «Енергетик-Миклуш». До цього матчу в обох команд було по 5 очок, і цікаво, що «Фортеця» 4 з них здобула на виїзді.

Першими гострий момент створили нетішинці, на 7-хвилині пробивши трохи правіше воріт «Фортеці». Натомість наші відповіли на 15-хвилині. Вадим Барицький далеко вкинув аут зліва і біля дальньої штанги Віталій Катеринчук ударом у ближній кут відкрив рахунок у матчі.

На 32-хвилині Грушкевич навісив справа у район 11-метрової позначки, Олег Барицький вдарив головою під перекладину, але воротар Ігор Лихвар відбив цей м’яч. «Фортеця» подала кутовий справа у центр штрафної, там Олександр Гасюк головою скинув на Олега Барицького і той ударом у ближній кут забив другий м’яч у ворота «Енергетика» – 2:0. Ще через 2 хвилини фортечник Андрій Тимчук відібрав м’яч, вийшов один на один з воротарем, але пробив ледве вище воріт гостей.

На 54-хвилині Олександр Гладиш подав кутовий зліва у штрафну, енергетики вибили м’яч, але недалеко і з метрів 18-ти Катеринчук завдав удару «парашутом», та м’яч по дузі влетів у дальню ліву дев’ятку воріт нетішинців – 3:0. У середині тайму фортечники вивели один на один з воротарем Олександра Гасюка, але воротар гостей зблизився з ним і відбив м’яч. Через дві хвилини чергова атака кам’янчан – Гладиш з правого кута штрафної робить пас-удар у район 11-метрової позначки, там нападники борються із захисниками за м’яч, але ніхто не змінює траєкторію його польоту, «смугастий» влучає у ліву штангу й відскакує у ворота. Перемога «Фортеці» – 4:0.
Наступний свій матч «Фортеця» зіграє 7 жовтня у Старокостянтинові проти місцевого «Случа».