23.09.2016

ПАРАЛІМПІЙСЬКЕ ЗОЛОТО В КАМ’ЯНЦІ

Фтб. ПОЛІБлискуче провела футбольний паралімпійський турнір збірна України з інваспорту, за яку грають кам’янчанин Віталій Трушев та хмельничанин Володимир Антонюк, який навчався в Кам’янці. Ми вже повідомляли, що наша збірна виграла всі три матчі в групі.

У півфіналі наші здолали Голландію - 4:0. Володимир Антонюк забив три м’ячі – на 9-ій, 44-ій та 60+2 хвилинах. Ще один м’яч в активі Олега Леня.

У фінальному матчі проти збірної Ірану, Володимир відкрив рахунок на 25-ій хвилині. Наші могли збільшити свою перевагу, але м’яч не йшов у ворота, натомість іранці на 25-ій хвилині рахунок зрівняли. У додатковий час наші провели результативну атаку й на 65-ій хвилині Артем Красильников забив переможний м’яч – 2:1!

Україна – чемпіон Паралімпійських ігор-2016!

Склад команди – Симашко, Трушев, Дутко, Романчук, Молодцов, Подольський, Антонюк, Красильников.