29.12.2017

ПАМ’ЯТІ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

м-Футбол Камянець24 грудня в Кам’янці пройшов турнір з міні-футболу (футзалу) пам’яті «Кам’янецьких футболістів», в якому взяли у 6 команд, розділених на 2 групи.

Матчі в групах принесли такі результати: група А: 1 місце -  Фортуна (6 очок), 2 - Автостріт (3 очка), 3 - КЕМЗ (0); група Б: 1 - Фортеця (4 очка), 2 - Ветеран (4 очка), 3 - Кам’ян. район (0).

Схоже, що турнір був більш ніж товариський. Адже, як мінімум один гравець, що грав за одну команду в груповому етапі, вийшов у фінальному матчі за іншу – «Фортецю». Воротар «Фортуни» Олександр Черненко, який відзначився декількома сейвами у грі проти К-ПЕМЗу, заробив на останній хвилині червону картку. Та, не дивлячись на це, також грав у фіналі.

Сам фінальний матч пройшов цікаво. У 1-таймі боротьба була рівною. На м’яч фортунівця Тараса Воронюка, фортечники відповіли ударом Сергія Крота. Після другого м’яча «Фортеці» Юрій Самборський зрівняв рахунок – 2:2. На удар Вадима Греська відповів Віктор Цинчик – 3:3.

Натомість у 2-таймі голи Т.Воронюка та В.Цимбалістого забезпечили «Фортуні» перевагу в 2 м’ячі – 5:3. Але фортечник Григорій Барабаш скорочує розрив у рахунку до 5:4. Та все ж фортунівці В.Гресько та Ю.Самборський забивають два м’ячі і встановлюють остаточний результат – 7:4. «Фортуна» перемагає у фінальному поєдинку і виграє «Кубок пам’яті кам’янецьких футболістів».