04.03.2016

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

26-27 лютого в м.Калуш (Івано-Франківська область) відбувся ІІ Всеукраїнський турнір із вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2005 р. н. пам'яті героя України Сергія Нігояна.

У турнірі взяли участь близько 200 спортсменів із різних областей України, а також дві команди з республіки Молдова. Команду ДЮСШ-2 представляли п’ятеро спортсменів. Вони показали досить добрі результати. Зокрема, переможцем змагання у ваговій категорії 53 кг став Вадим Руденюк. Бронзову нагороду в ваговій категорії 42 кг виборов Владислав Шупарський, а 5-те місце посіли Єгор Горох та Марк Шатурський. У Бориса Басістого – 7-ме місце .

Тренери та спортсмени відділення вільної боротьби ДЮСШ-2 вдячні за спонсорську підтримку батьківському комітету, а саме Івану Руденюку, Віталію Шатурському, Олегу Шупарському та Борису Басістому.