02.06.2017

ОСТАННІЙ ТУР – ВИРІШАЛЬНИЙ

Футбол ДЮФЛ30 травня відбулися матчі 18-туру першості в дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛ) області.

Команда кам’янецького військового ліцею «Патріот» на виїзді переграла «ДЮСШ Ярмолинці» - 1:3. У Кам’янці «ДЮСШ Лідер Нігин» із рахунком 1:2 перемогла міську «ДЮСШ-2 Кам’янець». На початку матчу гравець нігинців Влад Олійник відкрив рахунок, але на 42-хвилині футболіст «ДЮСШ-2 Кам’янець» Нікіта Борозенко вийшов один на один з воротарем і поновив рівновагу – 1:1. Та все ж, за 2 хвилини до завершення матчу Ілля Мойсеєв забив другий м’яч нігинців.

«ДЮСШ Кам’янець-Под. району» в гостях поступилася «ДЮСШ-1 Хмельницького» - 1:0.

«ДЮСШ Волочиськ» – «ДЮСШ Городок» - 3:0.

У п’ятницю, 2 червня, матчами пропущеного 9-туру має завершитися груповий етап чемпіонату. Між собою зіграють ті ж самі пари команд, що у вищевказаному 18-турі, тільки помінявшись полями. «Патріот» зберігає шанси вийти до фінальної частини турніру. Для цього йому потрібно обіграти (вже вдома) «ДЮСШ Ярмолинців» та сподіватися, що «ДЮСШ Кам’янець-Подільського району» відбере очки у хмельничан.