Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

ОЛЕКСАНДР ПЄЛЄШЕНКО – РЕКОРДСМЕН УКРАЇНИ

пелешенко20-24 вересня у Львові проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Вдало виступили студенти К-ПНУ ім.І.Огієнка.

Чемпіоном у ваговій категорії до 85 кг став змс України Олександр Пєлєшенко, встановивши два рекорди України – 212 кг у поштовху та в сумі двоборства 394 кг.

Також чемпіонкою України у ваговій категорії до 90 кг стала мсмк Анастасія Лисенко, піднявши вагу 276 кг (ривок 126 кг + поштовх 150 кг). Ігор Обухов (в/к до 85 кг) та Юрій Войтов (в/к до 69 кг) посіли відповідно 2-ге та 3-тє місця.

Теги: Олександр Пєлєшенко, рекорди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.