15.08.2014

ОДНА СХОДИНКА - І ЗОЛОТО

Новоспечений студент факультету фізичного виховання К-ПНУ ім.І.Огієнка Олег Плотницький разом зі своїм напарником Ігорем Ковальовим з 16 до 28 серпня братимуть участь у міжнародних змаганнях «Юнацькі Олімпійські ігри» з пляжного волейболу, які проходитимуть у Китаї.
До цього волейболісти захищали честь України на чемпіонаті чвіту серед юніорів до 21 року, якийволейбол.jpg проходив у кіпрському місті Ларнака.
Пара Ковальов - Плотницький стартувала з кваліфікаційного етапу, де 24 команди юнаків боролися за 4 путівки до основної сітки. Приємно відзначити, що володарем однієї із цих путівок стала українська команда. Ковальов - Плотницький у першому матчі обіграли бразильців Eduardo - Leo Morais (21:17, 21:15), а в другому були сильнішими за представників Норвегії Sannarnes - Berntsen (21:14, 21:19). У результаті спортсмени стали срібними призерами.
Ще одне срібло вони привезли з чемпіонату світу серед спортсменів до 19 років, який проходив 29 липня - 2 серпня у португальському місті Порто. Україну представляли три команди.
Хлопці стартували з основної сітки змагань із завданням вийти до етапу плей-офф. У групі «Е» Ковальов і Плотницький зіграли з представниками Австралії, Болгарії, Литви, Польщі та Пуерто-Ріко. Визначальний матч відбувся з командою Бразилії, у якому наші волейболісти в напруженому двобої поступилися суперникам з рахунком 1:2, здобувши таким чином срібні медалі волейбольного чемпіонату світу U-19.