Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ОБУХІВСЬКІ ЗДОБУТКИ

ТхеквондоНещодавно пройшов розіграш Відкритого Кубка міста Обухова з тхеквондо ІТФ, в якому взяли участь 250 учасників зі всієї України.

Успішно виступили вихованці ДЮСШ-2, які зайняли низку призових місць. Зокрема Катерина Костюк у спарингах у в/к 42 та 45 кг виборола 1-е місце, а в комплексі 2-е. Як і Анна Васильєва, що перемогла в в/к 50 кг у спарингу, а в комплексі була 2-ю. Також стали першими в спарингах Даша Калинюк у в/к 55 кг, Назар Додурич у в/к 35 кг та Андрій Загородній у в/к 40 кг.

Аріана Гаврилюк стала 2-ю у спарингу в/к 32 кг. Третіми у спарингах стали Іван Вишневський у в/к 32 кг, Назар Ількович у в/к 40 кг та Богдан Міщишин у в/к 25 кг. Останній ще й посів 3-є місце у формальних комплексах 7-8 років.

Спортсменів до змагань готували тренери Катерина Тютюнник, Юрій Білоцький та Андрій Півторак.

Дякуємо батькам за організацію поїздки на змагання.

Теги: Тхеквондо ІТФ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.