20.04.2018

ОБМІНЯЛИСЯ ПЕРЕМОГАМИ

Баскетбол 213 квітня в Кам’янці пройшов перший матч 1/4 фіналу плей-офф між кам’янецьким БК «ДіДіБао» та запорізьким «Металургом». Як ми вже повідомляли в минулому номері «Ключа», в 1/8 фіналу запоріжці двічі переконливо перемогли «Маріуполь-2» – 123:70 та 66:107. Командам для виходу до півфіналу треба виграти 2 матчі з будь-яким рахунком.

Гості – команда високоросла й молода намагалися на успішну атаку кам’янчан відповідати своєю. Наші ж захопили ініціативу й повели в рахунку – 5:2, 9:4, 19:7, але гості на завершення чверті скоротили відставання до 3 очок – 21:18. На початку 2-ої чверті при досить неоднозначному суддівстві команди вели жорстку боротьбу й тримали суперника на близькій відстані – 21:20, 21:25, 27:28, 30:28, 30:30. Але у середині чверті кам’янчани пішли в очковий відрив – 38:30, 40:33 й на велику перерву пішли за переваги «ДіДіБао» в 14 очок – 49:35.

Проте у важливій 3-ій чверті гості додали в активності й на останню перерву команди пішли за нічийного рахунку – 62:62. На початку останньої чверті гості навіть мали невелику очкову перевагу – 62:65, 65:68, але за 7 хвилин до завершення матчу вже невелику перевагу мали кам’янчани – 71:70, 74:70, 79:76. Найбільш нервові були 2 останні хвилини. «Металург» відчайдушно намагався відігратися, але «ДіДіБао» сконцентрувався і став точнішим під щитом, а також у реалізації штрафних – 82:76, 84:80, 88:82 і здобув перемогу – 90:85.

БаскетболУ наступному матчі в Запоріжжі боротьба була не менш запеклою. У стартовій чверті наші програли 2 очки – 23:21, але на велику перерву БК «ДіДіБао» пішов, виграючи 1 очко – 47:48. На жаль, у 3-й чверті наші програли 10 очок, завершивши її з рахунком 71:62. В останній чверті наші додали обертів, проте ліквідувати відставання не встигли. Тож, поразка 94:87, і доля путівки до півфіналу має вирішитися в третьому матчі в Кам’янці – в п’ятницю 20 квітня.