05.01.2018

ОБІГРАВШИ «ДЕСЯТКУ», ПОТРАПИЛИ У ПІВФІНАЛЬНУ «ЧЕТВІРКУ»

м-Футбол ПреміумУ суботу, 30 грудня, відбулися матчі 1/4 фіналу Малого Кубка Преміум-ліги з міні-футболу (футзалу). Кам’янецька команда «FNB» грала проти (10-ої) команди 2-Дивізіону «Десятка». Завдання для «FNB» ускладнювала та обставина, що наші грали без двох своїх гравців – Даниїла Марчука та Андрія Тимчука.

Перша половина матчу проходила в рівній боротьбі. Спочатку «FNB» зусиллями граючого тренера Артема Гонтара відкрили рахунок, але «Десятка» його зрівняла – 1:1. Потім суперники вийшли вперед, але вже А.Гонтар відновив рівновагу – 2:2. Згодом він же зрівняв рахунок після того, як суперники виходили вперед. За рахунку 3:3 команди пішли на перерву.

У роздягалці «FNB» відбулася серйозна розмова, і в 2-таймі кам’янчани заграли по-іншому. Першу четвірку суперника наші намагалися зустрічати на своїй половині поля, а другу – ще на чужій.

Протягом 1 хвилини по одному м’ячу забили Олександр Заковоротний та Михайло Берест – 5:3. Потім ще раз відзначився О. Заковоротний та вразив ворота «Десятки» Денис Присяжний. Тож, перемога «FNB» – 7:3, і кам’янчани, роблячи собі подарунок до Нового Року, виходять до півфіналу. Там вони зіграють проти 4-ої команди 3-Дивізіону – «ККФА-Vivasan».