06.10.2017

НОВА ВЕРШИНА «ОКТАВИ»

Футбол РВЛМинулими вихідними в Кам’ян­ці на стадіоні ПДАТУ пройшли матчі завершального 3-туру фінальної частини чемпіонату району з футболу.

Районна Вища ліга (РВЛ)

У суботу грали команди РВЛ. Першими на поле вийшли «Октава» Слобідка-Рихтівська та «Товтри» Нігин. У разі перемоги «Октави» вона би гарантувала собі звання чемпіона району в РВЛ.

Ще у 1-таймі «Октава» зуміла відкрити рахунок. Добре зіграли два її «легіонери». Навіс Олександра Крохмалюка з правого флангу на дальній штанзі замкнув Назар Ільчишин. Натомість, «Товтри» втратили свою можливість зрівняти рахунок. У 2-таймі «Октава» не зупинялася на досягнутому, й після удару Юрія Ткачука близько 55-хвилини рахунок став уже 2:0. Ближче до завершення гри простріл справа в районі 11-метрової позначки перетворив на гол Павло Четнік.

Переможну крапку в матчі поставили Юрій Ткачук та Назар Ільчишин, які удвох вийшли на воротаря, й останній забив четвертий м’яч. Тож, 4:0, й «Октава» стає чемпіоном району в РВЛ-2017.

У другому матчі зустрілися близькі сусіди – «Олімп» Кульчиївці та «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька. Дехто називав цей матч грою за 3-тє місце, 1-тайм якого пройшов доволі обережно. На 10-хвилині гравець «Колосу» зліва вийшов до воріт суперників, але завершальний удар було відбито на кутовий. Під завісу 1-тайму «олімпієць» Сергій Матковський небезпечно пробив штрафний з метрів 25-ти, але воротар «Колоса» Андрій Гомілко відбив цей м’яч.

На 50-хвилині трохи вище воріт пробив гравець «Олімпу» Денис Присяжний, а через лічені хвилини його партнер Сергій Матковський пробив біля правої штанги воріт «Колоса». На 67-хвилині гравці «Олімпу» віддали м’яч на правий фланг, Д. Присяжний навісив на дальню штангу й С. Матковський головою відправив м’яч у ворота «Колоса» – 1:0.

На 75-хвилині «олімпійці» подали кутовий, їхній гравець вдарив головою по воротах, і лише захисник «Колоса» на лівій від нападу штанзі виніс м’яч з воріт. «Колос» відповів фактичним виходом один на один, але реалізувати його не зумів.

Через декілька хвилин серйозну травму отримав гравець «Олімпа» Денис Присяжний. На останній хвилині небезпечний кутовий «Колоса» зліва закінчився ударом по воротах, який все ж взяв воротар «Олімпа». Тож, перемога «Олімпа» 1:0.

Пропущений матч 2-туру «Олімп» – «Товтри» намічено на вихідні.

Районна Перша ліга (РПЛ)

Водночас, розчарувала РПЛ. Обидва матчі – «Мрія» Китайгорд – «Замок» Панівці та «Факел» Кадиївці – «Олімпік» Подільський цемент не відбулися. «Замок» та «Факел» не з’явилися повним складом, тому не могли грати проти суперників. Їм обидвом записано поразки – 0:3.

Якщо для Панівців шансів на високі місця вже не було, а Китайгороду для чемпіонства в РПЛ було достатньо навіть нічиєї, то матч «Факела» з «Олімпіком» мав би стати поєдинком за 2-ге місце. Прикро, що команди так себе повели. Таким чином, чемпіоном РПЛ стала «Мрія», 2-ге місце в цементників (див. табл.).

Кращим воротарем у РПЛ було визнано Ярослава Гаращука («Мрія»), найстаршим футболістом турніру став В’ячеслав Касіянович («Мрія»), а кращим грвцем РПЛ – Дмитро Біньковський (Мрія»). Грамотою за сприяння розвитку футболу в районі нагороджено ПП Анатолія Яковинчука («Мрія»).