12.02.2016

НІЧИЯ З ПЕРЕМОГОЮ

Минулими вихідними в Ізяславі старував фінальний етап чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу (футзалу). Протягом 6 лютого команди зіграли матчі 1-2-турів, які принесли такі результати:

1-тур
«Горинь» (Ізяслав) – «Полонь» (Полонне) - 5:4;
«Агробізнес» (Волочиськ) – «Мотор» (Волочиськ) - 6:1;
«Фортеця-КПНУ» (Кам’янець) – «Дунаївці» - 2:2.

2-тур
«Горинь» – «Агробізнес» - 2:4;
«Полонь» – «Дунаївці» - 0:3;
«Фортеця-КПНУ» – «Мотор» - 6:3.

Перший матч кам’янецька «Фортеця-КПНУ» грала проти свого суперника у груповому етапі – «Дунаєвець». Наші відкрили рахунок на початку гри, коли Олександру Зайцю вдався сильний і влучний удар зі штрафного. Але ще в середині 1-тайму дунаївчани зрівняли рахунок.

У середині 2-тайму нашим вдалася результативна атака й Володимир Муляр вивів фортечників вперед – 2:1. У кінці матчу (за 2:25 до його завершення), «Дунаївці», замінивши воротаря 5-им польовим гравцем, зуміли все ж зрівняти рахунок, звівши його до нічиї – 2:2.

У наступному матчі «Фортеця» грала проти 2-ої команди групи В – волочиського «Мотору». На початку наші забили 2 м’ячі, але ще в 1-таймі моторники зрівняли рахунок – 2:2. У 2-таймі фортечники завдяки двом голам Олега Зубика довели рахунок до 4:2 на свою користь. Згодом Владислав Полторацький забив п’ятий м’яч у ворота «Мотора». На це суперник відповів своїм забитим м’ячем – 5:3. Але останнє слово в матчі все ж було за кам’янчанами. Владислав Полторацький своїм влучним ударом встановив остаточний рахунок – 6:3 на користь «Фортеці-КПНУ», яка після 2-ох турів йде на 2-му місці.

Наступний ігровий день заплановано на 20-21 лютого в Волочиську.