19.01.2018

НІЧИЯ З НЕВДАЛИМИ ПЕНАЛЬТІ

м-Футбол діти11 січня кам’янецька дитяча «Фортеця» в матчі завершального 7-туру чемпіонату України з футзалу (міні-футболу) у групі А приймала вдома своїх ровесників з Дунаївців.

Початок матчу був дещо обережним. Але на 7-хвилині дунаївчанин Максим Тиж відправляє м’яч під перекладину воріт «Фортеці» – 0:1. Через 2 хвилини фортечник Захар Хамелюк виходить один на один з воротарем, але його удар відбиває воротар, а добивання Володимиром Колендзяном приймає на себе захисник гостей. На 11-хвилині непоганого удару завдав кам’янчанин Максим Ганик, але воротар гостей Максим Мороз взяв цей м’яч.

У 2-таймі на 20-хвилині Даниїл Романишин обвів захисника і пробив поряд із лівою штангою чужих воріт. «Дунаївці» відповіли виходом 2х1, але удар Вадима Чепурного відбив воротар кам’янчан В.Бега. Та все ж на 24-хвилині «Фортеця» зрівняла рахунок. Пішла атака лівим флангом, простріл до воріт воротар відбив, але на дальню штангу, де Д.Романишин відправив м’яч у ворота – 1:1.

м-ф дітиЧерез 2 хвилини дунаївчанин Максим Тиж перехопив м’яч і сильним ударом влучив у дальню від себе ліву штангу воріт «Фортеці». Нічия 1:1 і, згідно з регламентом першості, команди б’ють післяматчеві пенальті.

По 2 перших гравці обох команд забили свої пенальті, як і третій дунаївчанин. Натомість третій кам’янчанин не зумів переграти воротаря, і ДЮСШ Дунаївців отримує перемогу по пенальті – 2:3 і 2 очки до свого активу. «Фортеці» дісталося 1 очко. Прикро було те, що мабуть вперше перед своїми вболівальниками юні фортечники не показали своїх звичних швидких контратак, а демонстрували повільний розіграш м’яча в центрі поля.

«Спортлідер» Хмельниц. – «Освіта» Чернівці – 4:6.
ДЮСШ Городенка – «Дністер» Новодністр. – 5:1.