28.06.2018

НІЧИЯ ПЕРЕД ВИЇЗДОМ

Футбол область23-24 червня відбулися перші матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома «Крила рад – Студеницю» зі станції Дунаївці.

Початок матчу був обережним і неквапливим, натяки на небезпеку виникали хіба що після стандартів. На 19-хвилині кам’янчани провели швидку атаку, скинули головою м’яч назад під удар, і Владислав Вишинський ударом сходу з метрів 17-18 вколотив м’яч у праву від себе дев’ятку воріт гостей – 1:0. Через 5 хвилин по воротах «Студениці» з метрів 25-30 бив Микола Тарасов, але м’яч пройшов занадто високо. Удар Артема Сосніцького з лівого флангу з метрів 25-ти взяв воротар гостей.

Ближче до кінця 1-тайму гості почали відповідати своїми випадами. Зокрема, на 35-хвилині чорний гравець «Студениці» справа навісив на ближній кут воротарської площі, а десятка гостей завдав небезпечного удару головою в ближній кут, але надійно зіграв наш воротар Пало Литвинюк. За 2 хвилини до перерви гості подали небезпечно кутовий у район 11-метрової позначки, там їхній гравець бив головою під перекладину наших воріт, але цей м’яч також відбив воротар «Фортеці» П.Литвинюк.

Після перерви в наших після атаки лівим флангом небезпечно бив з району 11-метрової позначки А.Сосніцький, але добре зіграв воротар гостей, а на 77-хвилині Вадим Барицький пробив небезпечний штрафний трохи вище воріт. Не зумів реалізувати свою нагоду Олександр Заковоротний, м’яч після рикошету пішов правіше воріт. Натомість гості свою нагоду зрівняти рахунок використали. За 2 хвилини до завершення матчу «Студениця» отримала право на штрафний по центру з метрів 18-20. Її гравець Михайло Берест вдарив у стінку, рикошет, м’яч трохи змінив траєкторію польоту і влетів у правий від гостей кут воріт «Фортеці» – 1:1.

Тож, перший матч у Кам’янці завершується в нічию. За 2 тижні, 7-8 липня, матч-відповідь на станції Дунаївці. А 30 червня «Фортеця» зіграє домашній матч першості області проти ФК «Хмельницький» – останній в 1-колі.