НЕФАРТ У ВАЖЛИВОМУ МАТЧІ

«Случ» Красилів – «Фортеця» Кам’янець - 1:0.
«Фортеця»: Чесановський, Стасюк В. (Морозов), Марцинковський, Полторацький, Грушкевич, Барицький В., Муляр, Гладиш, Сосніцький, Махмуд (65. Заковоротний), Тимчук (60. Гладиш).
Гол: Мельник.

Футбол ОВЛМинулими вихідними було зіграно матчі 20-туру чемпіонату області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця», яка веде боротьбу за бронзові нагороди чемпіонату, грала на виїзді проти головного конкурента – красилівського «Случа».

У першому таймі наші мали ігрову перевагу та гольові моменти, але не могли їх реалізувати. Зокрема, втратили свої можливості Артем Сосніцький, Мохамед Махмуд. Андрій Тимчук добивав м’яч та захисник у підкаті виніс його з воріт рукою, але арбітр не призначив пенальті. Також наші влучили у штангу. Натомість, красилівчани всередині 1-тайму провели атаку, перекинувши м’яч під удар Сергію Мельнику, й той вдарив низом. М’яч зрикошетив і влетів до воріт «Фортеці».

У 2-таймі «Случ» вирівняв гру, гострих моментів біля воріт поменшало, й команда Красилова зуміла довести матч до перемоги - 1:0. У не менш важливому матчі наступного, 19-туру, «Фортеця» прийматиме вдома о === ФК «Дунаївці», а Красилів отримає технічну перемогу над хмельницьким «Поділлям», яке знялося з чемпіонату. В останньому турі наших чекає виїзд до віце-чемпіона в Старокостянтинів, а красилівчан - до Нетішина.

«Дунаївці» – «ДЮСШ-1» Хмельн. - 7:0;
«Епіцентр-Вік.» Городок – «Поділля» Хмельн. - 3:0;
«Енергетик-Мик.» Нетішин – «ОТГ» Ст. Синява - 3:0;
«Случ» Стар. – «Агробізнес» Волочиськ тех. - 0:3;
«Енергетик-Мик.» Нет. – «Епіц.-Вік.» Гор. - 4:2 (21-тур)