11.08.2017

НЕ СТРИМАЛИ ВПЛИВ АДРІАТИКИ

Футбол ветераниМинулими вихідними було зіграно один матч першості області з футболу серед ветеранських команд. Кам’янецька «Фортуна» грала на виїзді з красилівським «Случем». Команда Красилова нещодавно брала участь у двох закордонних ветеранських турнірах – в Хорватії та Угорщині. Натомість, наші мали проблеми зі складом – відсутніми у «Фортуни» були щонайменше декілька захисників та два півзахисники.

Мабуть, остання обставина і вплинула на невдалу гру наших у захисті протягом 2-тайму. Якщо в першій 40-хвилинці наші на пропущений м’яч відповіли результативним ударом Руслана Хамелюка під перекладину красилівських воріт, то 2-тайм був явно за «Случем». Спочатку гравці Красилова відновили свою перевагу, забивши 2 м’ячі в наші ворота – 3:1. У середині тайму Роман Булигін навісив м’яч у штрафну красилівчан і Р.Хамелюк ударом головою вразив правий кут воріт суперників – 3:2.

Кам’янчани пішли вперед відігруватися й оголили свої тили, чим скористалися футболісти Красилова, забивши ще два м’ячі у ворота «Фортуни». Тож, виїзна поразка – 5:2, яка загострює боротьбу у ветеранському ЧО-2017.