Перейти на мобільну версію сайту


17.07.2015

НЕ ПРОГАВТЕ ТУРНІР СТРІЛЬБИ З ЛУКА

Кам’янець знову зануриться в середньовічні забави. 24 липня на три дні до нашого міста завітають лучники як з України, так і з-за кордону на турнір «Кам’яна стріла».

На кам’янчан та гостей міста чекають видовищні показові виступи стрільби з лука, майстер-класи для всіх охочих, захоплюючі історії про виникнення лука, його використання на турнірах в різні епохи і не тільки.

Як розповідає один зі співорганізаторів фестивалю Антон Медвецький, клуб «Кам’янецька зброярня» давно взявся за відновлення традицій стрільби з лука і наразі планує, заручившись підтримкою міської ради, яка допомагає з поселенням та харчуванням учасників, провести на високому рівні турнір лучників.

Попередньо про свою участь у заході заявили Туреччина, Білорусь, Молдова, однак у зв’язку з останніми подіями в Мукачево дехто вагається їхати в Україну. Проте передбачається, що «Кам’яна стріла» буде досить цікавою як для учасників, так і глядачів.

Основні заходи турніру відбуватимуться на території Старої фортеці, а біля Ратуші облаштують своєрідний сценічний майданчик, який презентуватиме фестиваль. Обіцяють організатори й міні розважальну концертну програму.

- Якщо за кордоном проводять висококласного рівня схожі змагання, то в Україні фактично немає таких турнірів. Тому Кам’янець має всі шанси на те, щоб стати центром їх проведення. До того ж у нас є майстри міжнародного рівня, - зазначив ініціатор фестивалю Ігор Чесноковський.

Для глядачів, які завітають на турнір лучників, потрібно буде придбати лише вхідний квиток до Старої фортеці (20 грн).

Теги: турнір «Кам’яна стріла»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.