Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

НАЙВАЖЧЕ ПЕРЕМАГАТИ У ФІНАЛІ

Боротьба РуденюкНещодавно юний кам’янецький борець Вадим Руденюк став чемпіоном України серед спортсменів 2004 р. н. у в/к 62 кг. З цього приводу ми задали йому декілька питань.

– Коли ти почав займатися вільною боротьбою?

– Коли мені було 5 років. Тато привів мене на секцію боротьби. Мені було цікаво, сподобалося.

– Перші свої змаганні пам’ятаєш?

– Так, це було в Кельменцях. Спочатку перші роки, коли я боровся із ровесниками, то вигравав, а от старшим суперникам частіше програвав. Нещодавно на чемпіонаті України в Хмельницькому вдалося перемогти суперника з Івано-Франківської області, потім – із Херсонської. Найважче було у фіналі, де боровся із киянином, але за очками переміг 8:6 і став чемпіоном України серед борців 2004 р. н.

Тренер Вадима Валентин Негода відзначає перемогу свого вихованця на поважному міжнародному турнірі в польському Жешуві в 2014 році. Тож, сподіваємося, що чемпіонство надихне юного кам’янецького борця на нові перемоги.


Теги: вільна боротьба, чемпіон України Вадим Руденюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.