28.09.2018

НАСКІЛЬКИ РІЗНІ ВЕТЕРАНИ?

Футбол ветерани22-23 вересня пройшли матчі 12-туру чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд 40+. Кам’янецька ветеранська «Фортеця» приймала новоушицький «Агробізнес». Гості, принаймні зовні, виглядали молодшими від наших.

Кам’янчани розпочали гру активніше від гостей, але створити загрозу чужим воротам не вдалося. Натомість «Агробізнес» на 6-хвилині довгим пасом вперед знайшов Ігоря Радюка, той ввійшов у штрафну «Фортеці» і вдарив у дальній, лівий від себе кут воріт. М’яч від штанги влетів у ворота – 0:1.

«Фортеця» протягом 11-12-хвилин відповіла двома ударами Руслана Хамелюка – ледве правіше, а потім трохи вище воріт. На 14-хвилині фортечники грубо помилилися в захисті, віддавши м’яч супернику Олександру Гайдамашку. Той технічним ударом перекинув м’яч через нашого воротаря Віктора Залісного – 0:2.
Кам’янчани знову кинулися вперед і на 20-хвилині розіграли м’яч зліва. Василь Данч робив навіс, або удар – м’яч, перелетівши і через своїх, і через чужих, опустився в дальню праву «дев’ятку» воріт Нової Ушиці – 1:2. Потім фортечник Вадим Гресько з метрів 17-18 бив на техніку в лівий від себе кут, але м’яч пройшов впритул із штангою. Небезпечно бив у правий кут Р.Хамелюк, але надійно зіграв воротар гостей Олександр Волков.

У 2-таймі наші намагалися зрівняти рахунок, але гості успішно відбивалися а при нагоді контратакували. Вони мали перевагу в швидкості. На 52-хвилині одна з контратак, що гості провели правим флангом, завершилася прострілом на дальню штангу, де її замкнув Радислав Гавінський.

Футбол ветерани-1тТож, перемога гостей – 1:3. Наступний матч ветеранська «Фортеця» повинна зіграти 29-30 вересня вдома проти хмельницького «Конфермату».