24.11.2017

НАПРУГА ДО ОСТАННЬОГО

Теніс18-19 листопада в спортзалі К-ПНУ пройшов рейтинговий турнір з настільного тенісу – Кубок Віктора Корчагіна, в якому взяли участь близько 100 спортсменів з різних областей України.

У змаганні ветеранів 70 років та старших переміг Віктор Шамовський з Хмельницького, за ним розташувалися кам’янчанин Ернест Родічев та Орест Шендеровський із Заставної (Чернівецька обл.). Серед ветеранів 60-69 років переможцем став Борис Костюк з Мелітополя. Серед гравців 50-59 років переміг Андрій Чумак (Полонне). У змаганні тенісистів з рейтингом 0-20, 1-ше місце виборов студент ПДАТУ Віталій Борецький, 2-ге місце – в ще одного вихованця тренера ПДАТУ Сергія Степанкова Олександра Васькевича, а 3-тє місце в Сергія Загуменного з Новодністровська (Чернівецька область).

Серед тенісистів з рейтингом 20-40 переміг кам’янчанин, викладач ПДАТУ Сергій Степанков, за ним на п’єдесталі розташувалися Сергій Гуменний (Новодністровськ) та Василь Горбач (Летава), до речі, також випускник ПДАТУ.

У найбільш цікавій частині турніру – об’єднаному змаганні тенісистів з рейтингом 40+ та VIP турнірі глядачі побачили захопливий фінальний двобій між кам’янчанином Андрієм Домбровським (магістрант К-ПНУ) та Борисом Костюком з Мелітополя. Першу партію 7:11 виграв Б. Костюк, а в напруженій 2-ій партії суперники не поступливо боролися за кожну подачу і з рахунком 19:17 переміг кам’янчанин. У 3-ій партії знову гору взяв досвід Б.Костюка – 8:11, але в наступній партії з таким же рахунком виграв А.Домбровський. Все вирішила 5-та партія, яку з рахунком 11:4 виграв кам’янчанин, як і матч – 3:2, так і турнір у цілому.

У матчі за 3-тє місце Ростислав Довгань із Чернівців обіграв Юрія Гару з Хмельницького.