25.08.2017

НА ЮВІЛЕЙ – ЗДОБУТТЯ КУБКА

Futbol rajonУ середу, 23 серпня, на Центральному міському стадіоні у фінальному матчі Кубка району з футболу зустрілися панівецький «Замок» та слобідко-рихтівська «Октава».

У 1-таймі перевага «Октави», у складі якої грали декілька «легіонерів», не була великою й «Замок» відповідав контр-випадами. Та все ж «Октава» зуміла використати двічі свої моменти. М’ячі забили Олександр Крохмалюк ударом здалеку, а після навісу зі штрафного Володимир Муляр головою зблизька забив другий м’яч – 2:0.

Після перерви, обігравши воротаря, відзначився Назар Ільчишин. На 56-хвилині Андрій Беженар подав справа на дальній кут воротарської, і Роман Скочеляс ударом низом довів перевагу «Октави» до 4:0. Пас Крохмалюка справа реалізував Олександр Заяць, вразивши ближній правий кут воріт на 83-хвилині. Також двічі відзначився Олександр Стрілець. На 71-хвилині він перекинув м’яч через воротаря, а потім, на 86-хвилині – з лівого кута штрафної забив ударом у дальній правий кут воріт.

Тож, Октава» Слобідка-Рихтівська, яка цього року святкує 10-річчя, відзначає свій ювілей переконливою перемогою в розіграші Кубка району-2017.

Кращим гравцем матчу визнано октавника Назара Ільчишина.