07.10.2016

НА ВСІХ ШИРОТАХ

БоксКубок Чернівецького ФСТ «Локомотив»
1-2 жовтня в Чернівцях пройшов розіграш Кубка чернівецького ФСТ «Локомотив» із боксу. У турнірі взяли участь понад 60 спортсменів із Чернівців, Чернівецької області та вихованці кам’янецької ДЮСШ-2.

Двоє кам’янчан – Тарас Зайцев (в/к - 28 кг) та Гліб Горбатюк (в/к - 39 кг) стали переможцями турніру. Богдан Кисіль (в/к - 36 кг) та Ілля Деревенко (в/к - +76 кг) вибороли 2-ге місце. Ще двоє кам’янчан – Сергій Андронік (в/к - 34 кг) та Богдан Поляков (в/к - 38 кг) посіли 3-тє місце.

Тренер Володимир Приходько та юні боксери дякують за допомогу ПП С.Ремарчуку та батькам спортсменів.

Турнір пам’яті І.Ващука
Минулими вихідними в Теофіполі пройшов Відкритий юнацький турнір з боксу пам’яті Івана Ващука. Змагання зібрало близько 140 учасників з Хмельницької, Тернопільської, Волинської, Рівненської та Івано-Франківської областей. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ-2.

Четверо кам’янчан – Віктор Бойко (в/к - 44 кг), Герман Боднарчук (в/к - 28 кг), Ілля Шимко (в/к - 34 кг) та Стас Городецький (в/к - 34 кг) (група Б) стали переможцями змагання. Давид Цмикал (в/к - 46 кг), Іван Бубельний (в/к - 40 кг) та Віктор Гораш (в/к - 60 кг) вибороли 2-ге місце. Ще четверо кам’янчан – Ростислав Ходорський (в/к - 48 кг), Арсен Павлов (в/к - 62 кг), Назар Шимко (в/к - 52 кг) та Максим Шупарський (в/к - 70 кг) стали третіми.

Тренери Олександр Скавронський й Олег Люлько, а також юні боксери дякують за допомогу батькам та ПП А.Нагорняку, ПП С.Виноградському, ПП М.Сосулі, ПП М.Прусу, ПП В.Козію та школі-інтернат «Славутинка».