08.06.2018

НА ВСІХ ШИРОТАХ. БОРОТЬБА

Боротьба31 травня в Хмельницькому відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяло участь близько 100 борців зі всієї області. Успішно виступили вихованці відділення вільної боротьби ДЮСШ-2.

Переможцем став Давид Костинюк (в/к 61 кг). Срібними призерами – Данило Костинюк (в/к 61 кг), Станіслав Сулятицький (в/к 74 кг) та Іван Матковський (в/к 79 кг). Достойно боролися Артем Астаф’єв (в/к 92 кг), Панас Гнап (в/к 96 кг), які вибороли 4-те місце. Павло Іормонайнен у в/к 65 кг та Ілля Семенишин у в/к 86 кг посіли 5-те місце.
Підготував до змагань переможця і призерів тренер ДЮСШ-2 Володимир Костинюк.

Боротьба-2Міжобласний турнір
26-27 травня у м.Новоселеця пройшов міжобласний турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат, присвячений вихованцям тренера-викладача В.Гогомяна. Взяли участь команди з міст Чернівці, Вижниця, Коломия, Кельменці, Городок, Ракитна, Надвірна, Кам’янець-Подільський. Більше 100 учасників.

Абсолютним чемпіоном став Юрій Кожухар. Гідно боролися Дмитро Демідов, Даниїл Бернашевський та Іван Петрук. Підготовив спортсменів тренер Володимир Костинюк.

Боротьба-1Міжобласний турнір
3 червня в Кельменцях відбувся III Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті воїнів АТО Кельменеччини серед юнаків 2006-2008 р.н. У ньому взяло участь 160 борців із західних регіонів України та Молдови. Серед вихованців міської ДЮСШ-2 переможцями і призерами стали: Максим Свіцький (в/к 31 кг) – 1-ше місце, Дам’ян Костинюк (в/к 35 кг) – 2-ге місце. Ілля Бойко (в/к 36 кг), Михайло Федорак (в/к 35 кг), Давид Кірєєв (в/к 50 кг) вибороли 3-тє місце.

Підготували команду до змагань тренери Валентин Негода та Володимир Костинюк.