17.03.2017

НА ВСІХ ШИРОТАХ. БОКС

Бокс-1Міжобласний турнір

11-12 березня в Хотині пройшов Всеукраїнський турнір з боксу на Кубок гетьманів та Відкрита першість ДЮСШ. У змаганні взяли участь 70 спортсменів.

Змагались боксери з Хотина, Чернівців, Хмельницького, Городка та Бричан (Молдова), а також Кам’янця.

Переможцями змагання стали вихованці ДЮСШ-2 Гліб Горбатюк (в/к 40 кг), Віктор Бойко (в/к 46 кг), Назарій Соколан (в/к 70 кг), Герман Боднарчук (в/к 32 кг), Ярослав Гордиця (в/к 70 кг), Назар Шимко (в/к 36 кг), Остап Рибак (в/к 52 кг), Захар Тихун (в/к 37 кг). Друге місце вибороли Тарас Зайцев (в/к 32 кг), Сергій Андронік (в/к 35 кг), Давид Цмикал (в/к 46 кг) та Станіслав Городецький (в/к 35,5 кг). Третє місце посіли Микита Дубчак (в/к 38 кг), Богдан Кисіль (в/к 42 кг), Андрій Бугера ((в/к 35,5 кг) та Олександр Чалий (в/к 45 кг).Спортсменів підготували тренери відділення боксу Володимир Приходько, Олександр Скавронський та Олег Люлько.бокс

Також відзначилися вихованці секції боксу при ДНЗ «Подільський центр ПТО» (тренер Анатолій Максименко). Зокрема, Максим Прокопчук переміг у в/к 54 кг, а Дмитро Аркуша у в/к 40 кг та Владислав Лівицький у в/к 28 кг стали другими. Ярослав Нездолій у в/к 44,5 кг та Богдан Наумик у в/к 57 кг посіли 3-є місце.

Тренери та спортсмени дякують Миколі Сосулі та Володимиру Прокопчуку.

Міжнародний турнір

Цими вихідними в Вільнюсі (Литва) відбувся міжнародний турнір класу «А» з боксу «Данас Познякас-2017».

На ньому успішно виступила молодіжна збірна України (тренер Олег Малованюк). Шестеро представників збірної України здобули золоті нагороди. Окрім того, в активі нашої команди дві бронзові нагороди.

Приємно, що студент факультету фізичної культури К-ПНУ, хмельничанин Аркадій Карцан на цьому турнірі у ваговій категорії 91 кг здобув «золото».