16.12.2016

НА ВСІХ ШИРОТАХ-1

Чемпіонат Європи (юніори, молодь)
На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що проходив 4-10 грудня в Ейлаті (Ізраїль) студентка 3-курсу ФФК К-ПНУ, мс Олена Коханенко виборола «малу» бронзу в ривку та в поштовху, а також бронзову медаль за сумою двох вправ із результатом 205 кг (96+109) у в/к 63 кг. МС Ігор Обухов також виборов срібло в поштовху та з результатом 330 кг (145+185) посів 5-місце у в/к 85 кг.

Турнір ім.К.Нагачевського
10-11 грудня в Кам’янці пройшов традиційний важкоатлетичий турнір імені тренера Кіма Нагачевського, а також Кубок області.

Успішно виступили кам’янецькі важкоатлети. Абсолютним чемпіоном та переможцем у в/к +105 кг став студент К-ПНУ Андрій Остап’юк, піднявши 145 кг у ривку та 170 - у поштовху. Також перемогли Михайло Бойко (77 кг) (ПДАТУ), Олександр Гладиш (85 кг) (К-ПНУ), Влад Клімашевський (45 кг), Яна Романишина (75 кг) (ЗОШ-12), Артем Ямський (105 кг) та Ігор Обухов (85 кг - перезалік).

Другими у своїх категоріях стали Олександр Корчак (62 кг) (військовий ліцей), Ольга Ремах (69 кг) (коледж ПДАТУ), Андрій Цюрик (34 кг) та Дмитро Петров (77 кг) (К-ПНУ). Третє місце посіли Маргарита Лук’янчук (69 кг) (вчитель ЗОШ-11), Денис Дуцький (62 кг) (коледж ПДАТУ) та Роман Крочак (94 кг) (К-ПНУ).

У командному заліку серед чоловіків перемогла команда Кам’янця, слідом за якою розташувалися важкоатлети Волочиська та Хмельницького. У жінок кращими стали важкоатлетки Хмельницького, кам’янчанки – другі, а команда Полонного – третя.