15.09.2017

НА VI МІЖНАРОДНОМУ

У м.Іллінці Вінницької області 8-10 вересня проходив VI Міжнародний турнір з боксу серед юніорів 2001-2007 р.н. під патронатом мера В.М.Ящука за підтримки Вінницької обласної організації ФСТ «Спартак». До участі в турнірі було запрошено спортсменів з 24 областей України та Польщі, Білорусі, Молдови, Швеції, Іспанії, Італії та Ізраїлю. Також змагалася команда боксерів ДЮСШ-2.

Успішно виступив Гліб Горбатюк, який виборов 1-ше місце у в/к 48,5 кг. Герман Боднарчук у в/к 32 кг та Андрій Бугера в в/к 36 кг здобули срібло.
Підготували переможців тренери з боксу Володимир Приходько та Олег Люлько. Тренери й вихованці дякують спонсорам поїздки ПП Сергію Ремарчуку та президенту міської федерації боксу Сергію Кротіку.

5-10 вересня в м.Маріуполь пройшов турнір розіграшу Кубка України з боксу. Бронзовими призерами змагань стали студенти Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка В’ячеслав Гаврилюк (в/к - до 91 кг) та Олександр Соломенніков (в/к - до 52 кг).