14.04.2017

НА УНІВЕРСІАДІ КРАЩІ ОГІЄНКІВЦІ

Баскетбол студ6 квітня в К-ПНУ пройшла обласна Універсіада серед ВНЗ 3-4 р.а. У півфінальних поєдинках К-ПНУ обіграв ПДАТУ - 91:38, а НАДПСУ – ХУУП - 58:22.

У матчі за 3-тє місце ПДАТУ виграв у ХУУП - 47:37. У фінальному протистоянні К-ПНУ схрестив зброю з НАДПСУ. Перші 3 чверті пройшли за впертої, рівної боротьби і закінчувалися - 18:17; 30:30 та 35:37. В останній чверті блискучий ривок зробили кам’янчани. Спочатку наші зрівняли рахунок - 37:37, а потім пішли в очковий відрив і перемогли з перевагою у 18 очок – 63:45.

Можемо виділити в нашій команді В.Федоряка, перемогу з яким кували І.Ковальчук, В.Бабин, О.Павлюков, Ю.Габорець, І.Беляк, М.Богач, С.Кшемінський, В.Воронецький, О.Тітаренко і С.Вітрук. Тренер команди – Валерій Одайник.