21.02.2020

НА СХОДИНУ ВИЩЕ

Баскетбол УВЛ15-16 лютого пройшли матчі 14-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Вищій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав «Львівську політехніку». У наших були травмовані Дмитро Неволін та Євген Харлампович.

Схоже кам’янецькі вболівальники дожили до часу, коли перемогу «ДіДіБао» у Вищій лізі можна називати очікуваною. На виїзді у Львові у 1-колі кам’янчани виграли обидва матчі – 95-98 та 79-93. У домашніх матчах «ДіДіБао» почував себе не менш впевнено і 1-чверть виграв 18-14, а після 2-чверті «ДіДіБао» вів 47-39. Найкраще наші зіграли 3-чверть (15-4), довівши свою перевагу до 62-43. Спалах активності львів’ян в останній чверті нічого не змінив – перемога «ДіДіБао» – 75-61. Найкращу результативність у кам’янчан показали Микола Полюляк – 17 та Анатолій Конєв – 16.

Баскетбол УВЛ-тУ недільному поєдинку тренер кам’янчан Микола Полюляк в основному складі замість себе вивів на поле молодого Віталія Бродюка, а в середині чверті замінив його. Гості намагалися зіграти краще й зуміли закінчити 1-чверть в нічию – 18-18. Але на велику перерву команди пішли за переваги кам’янчан в 6 очок – 42-36. Протягом 3-чверті «ДіДіБао» не лише додав до своєї переваги 7 очок – 60-47, а й знову награвав молодь. Під кінець останньої чверті в наших грали двоє молодих – В. Бродюк та Давид Дудчак. Остаточний результат – перемога «ДіДіБао» – 82-64.

Гру, звичайно, вели головні гравці – які й відзначилися кращою результативністю – М. Полюляк – 20 очок, А. Конєв – 17 очок, Максим Лисяк – 19 очок. У підбираннях кращим був Роман Гуменюк – 2-10 - 12.

У наступному – 15-турі «ДіДіБао» зіграє 29 лютого і 1 березня в Івано-Франківську проти «Говерли».