24.03.2017

НА «РУСАНІВСЬКОМУ» П’ЄДЕСТАЛІ

Теніс Русанівка13-16 березня в Києві пройшов Всеукраїнський тенісний турнір «Кубок Русанівки», у якому серед дівчат до 14 років взяла участь кам’янчанка Іванна Данч.

На стадії 1/8 фіналу Іванка досить легко обіграла киянку Аліну Забігайло - 6:1 та 6:0. У складному чвертьфіналі Іванна здолала іншу киянку – Марію Нікіташ - 7:5 та 6:4. Драматичним видалося півфінальне протистояння між кам’янчанкою та ще однією киянкою – 25-ою ракеткою України (до 14 років) Дар’єю Жаботіною. Перший сет Іванна виграла на тай-брейку - 7:6. Виграючи в другому сеті 6:5 та 40:15 в геймі, Іванна поступилася в геймі та на тайбрейку в сеті – 6:7. У вирішальному 3-му сеті Іванка програвала 0:4 та 2:5, але зібралася й виграла 5 геймів підряд і, відповідно, сет – 7:5 і 3-годинну партію - 2:1.

Лише у фіналі, не встигнувши відновитися після виснажливого півфіналу та участі у парному турнірі, Іванна поступилася 18-ій ракетці України (до 14 років), киянці Анастасії Жолдаковій - 3:6 та 3:6, посівши 2-ге місце.

У парному турнірі Іванна Данч разом із чернівчанкою Тетяною Богач у чвертьфіналі обіграли київську пару В.Чистікова/А.Забігайло - 6:2 та 6:2. У півфіналі вони поступилися парі А.Воробйова (Одеса)/А.Жолдакова (Київ) - 2:6 та 2:6, які й виграли парний турнір «Кубок Русанівки».