25.11.2016

НА ПРИЗИ «ДІДІБАО»

Баскетбол діти21 листопада завершився розіграш Кубка міста з баскетболу серед хлопців 5-7 класів на призи баскетбольного клубу «ДіДіБао», який представляє Кам’янець в Українській Першій лізі.

У матчі за 3-тє місце команда НВК-9 перемогла суперників із ЗОШ-5. Найбільш результативно їй вдалося зіграти з середини 1-чверті і фактично до завершення, коли гравці НВК-9 наполегливо збільшували власну очкову перевагу. Як підсумок – 20:8.

У фінальному протистоянні зустрілися школярі НВК-14 та ЗОШ-15. Початок гри був за колективом ЗОШ-15, які переконливо виграли 1-чверть з рахунком 14:2, а на велику перерву пішли, виграючи 25:3. Після завершення 3-чверті команда ЗОШ-15 вела в рахунку 30:5, а завершила гру переконливою перемогою - 36:5.

Тож 4-те місце посіла команда ЗОШ-5, бронзу здобула команда НВК-9, срібло турніру – в колективу НВК-14, а головний приз – Кубок міста з рук президента БК «ДіДіБао» Андрія Бойка отримала команда ЗОШ-15.

Організатори турніру, БК «ДіДіБао», преміювали кожну з трьох кращих команд новим баскетбольним м’ячем, а володарі Кубка також отримали з рук гравців «ДіДіБао» Євгена Харламповича та Андрія Бойка торт. Кращими гравцями турніру було визнано Олександра Юдіна (ЗОШ-15), Віктора Багаєва (НВК-14) та Дениса Сімка (НВК-9).