24.03.2017

НА КУБКУ МІСТА ПРИЗИ ВІД ЗІРОК

Баскетбол школярі13-20 березня в ДЮСШ-1 пройшли змагання розіграшу Кубка міста з баскетболу серед юнаків 8-9 класів. У групі А впевнено перемогла команда НВК-14. У групі Б колектив ЗОШ-15 обіграв (30:19) команду НВК-9 і вийшов до фіналу.

У фінальному протистоянні НВК-14 з рахунком 36:24 переміг команду ЗОШ-15 і став володарем Кубка міста-2017 серед юнаків 8-9 класів. У матчі за 3-тє місце НВК-9 обіграли команду ЗОШ-5.

Кращим гравцем та виконавцем 3-очкових кидків турніру став Віталій Бродюк (ЗОШ-15), кращим розігруючим визнано Юря Дрофяка (НВК-14), захисником – Давида Фурмана (НВК-9) та центровим - Михайла Звенигородського (ЗОШ-15).

Нагороди та призи турніру вручали президент БК «ДіДіБао» Андрій Бойко та випускник ДЮСШ-1, учасник матчу всіх зірок Української Супер-ліги, кандидат до збірної України Микола Полюляк.