24.02.2017

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ. МІНІ-ФУТБОЛ

м-Футбол місто17-19 лютого пройшли матчі чергових 6-8-го турів чемпіонату міста (ЧМ) з міні-футболу (футзалу).

Без жодних втрат йде лідер першості – «Фортеця-1 КПНУ». Поки що тільки «Авто-стріт» зумів нав’язати їй боротьбу, поступившись 1:3. При цьому «Фортеця» грала без С.Чорнобая та В.Тимощука. Послаблений склад «Атланти» без А.Шибка та О.Гладищука зумів вирвати перемогу в «Руських фільварок» на останніх секундах - 3:2. Але коли до цих втрат додалася ще відсутність В.Данча та В.Данчука, то «Атланта» лише один тайм на рівних грала проти «Фортеці-2 КПНУ» (0:0). У 2-таймі студенти забили 4 сухі голи – 4:0. Щоправда, «Атланта» просила перенести гру, але без згоди суперника регламент забороняє переноси.

Цікаву важку перемогу здобув «Епіцентр» над «Фортуною», граючи без двох гравців своєї «основи» – Д.Марчука та А.Горбача, які грали у цей час у хмельницькій Преміум-лізі за «FNB». Команда видала колективний футбол, вела протягом гри й перемогла - 5:4.

Вирішальні 9-11-тури ЧМ пройдуть 24-25 лютого в НВК-17.