26.05.2017

НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ П’ЄДЕСТАЛІ – КАМ’ЯНЧАНИ

бодібілдинг19-20 травня в Києві відбувся Кубок Європи з бодібілдингу та модельного фітнесу. У змаганнях взяли участь спортсмени з 12 країн. П’ятеро кам’янчан-учасників завоювали 2 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалі.

Чемпіоном Кубка Європи в категорій «юніори» став Микола Савицький, срібним призером – Сергій Бурденюк, бронзовим – Роман Голосов. Сергій Бурденюк (до 180 см) і Микола Савицький (до 170 см) завоювали срібні медалі.

Перемогу в категорії «міс бікіні» (до 162 см) здобула Анастасія Самойлович, також вона стала срібною призеркою у категорії «міс бікіні» (юніори). У категорії «міс бікіні» (30 років) Лілія Урбановська виборола бронзову медаль. Тренує спортсменів Сергій Ренке.

Обласна федерація бодібілдингу (президент Навазір Кучумов) та спортсмени вдячні Миколі Сосулі, Андрію Конюшенку, фітнес клубу «Sport Family club» та Ігорю Чисневському.