Перейти на мобільну версію сайту


12.09.2014

НА ЧЕСТЬ БОГДАНОВА

День народження кожен святкує по-різному. Досить оригінально ювілейний рік Миколи Богданова відзначили його товариші-футболісти. Вони для свого колеги, благодійника, хорошої людини, фаната футбола валаштували матчеву зустріч команди «Левада» - ветеранів з молоддю.
Поєдинок між поколіннями розгорнувся з перших хвилин, але попри все переміг досвід. З рахунком 5:3 перемогли ветерани. 4 голи забив Олександр Горбовий.
- Сьогодні ми зіграли матч на честь нашого ювіляра Миколи Васильовича, - каже відомий в місті богданов.JPGфутбольний суддя Віктор Цинчик. - Молода команда намагалася виграти у ветеранів, але майстерність перемогла. Команда ветеранів грала від оборони, а молоді кидалися в атаку. На Довжку підростає хороша команда, гарні гравці, але їм поки що бракує досвіду. Якщо вони не будуть лінуватися й тренуватися, то з них буде команда. Сподіваюся, що Микола Васильович їх і надалі підтримуватиме.
- Намагатимусь допомогати нашим футболістам, - каже ювіляр. - Буде в державі мир і стабільність, хлопці змажуть тренуватися, їздити на змагання, щоб прославляти наш Довжок.
- Я 14 років капітан команди, - розповідає ветеран команди Віктор Гладиш. - Без такого фаната і мецената, як Микола Васильович нам було би дуже важко. Команда - неодноразовий чемпіон району, ми володарі Кубка, брали участь в обласних змаганнях. І допомогу з формою, м’ячами та виїздом надавав Микола Богданов.
- За команду граю 6 років, - зазначив Олександр Горбовий. - Бачу, що росте достойна зміна, але їм ще потрібен досвід. Тренує молоду команду Олександр Яковчук.
- Дуже приємно грати з ветеранами, які вже мають значний досвід, - ділиться гравець «Левади», молодший Михайло Желізник. - Задоволення отримали всі. Також ми раді, що цей матч присвячений саме такій людині, як Микола Васильович.

Теги: Микола Богданов, футбол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.