25.03.2016

НА ЧЕРЗІ ФІНАЛ

Двома матчами, зіграними 18 березня, завершився груповий етап першості району з футболу в районній Вищій лізі. У матчі лідерів групи Б – «Атланти»-Гаврилівці та нігинських «Товтрів» - нігинці за 6 хвилин забили 3 м’ячі, але «Атланта» відігралася й вийшла вперед - 5:3. Остаточний рахунок у матчі – перемога 5:4 «Атланти» залишила її на 1-му місці, а «Товтри» на 2-му.

У матчі «ЗМІ» – «Торнадо» (Довжок) команди йшли м’яч у м’яч і завершили гру нічиєю – 3:3. Таким чином «Торнадо» залишилося на 3-му місці, а «ЗМІ» - на 4-му.
Тож «Атланта» й «Товтри» з групи Б, а також «Октава» (Слобідка-Рихтівська) та «Фортуна» (Козак) із групи А з «золотими» очками вийшли до фінального одноколового турніру. В матчі за 5-6 місце «Торнадо» зіграє з «Тірасом» (Велика Слобідка). У матчі за 7-8 місця зіграють «ЗМІ» та «Вітагро» (Залісся-1), а за 9-10 - «Імпульс» (Зіньківці) - «Олімпік» (Слобідка-Гуменецька).

ЧИ ПОВЕРНЕТЬСЯ ФУТБОЛ?

Як повідомив нам тренер футбольної команди «Фортеця-КПНУ» Іван Стасюк, міська організація партії «Блок Петра Порошенка» та народний депутат Володимир Мельниченко заявили про готовність фінансувати участь міської команди Кам’янця в чемпіонат області з футболу-2016.

Водночас, як сказав тренер команди, незалежно від обставин, «Фортеця-КПНУ» веде навчально-тренувальний процес, частиною якого стане товариська гра в суботу 26 березня, о 12:00, проти команди «Громада» (станції Дунаївці). Матч відбудеться на стадіоні К-ПНУ (вул.Огієнка).
Останнім роком, коли Кам’янець грав у чемпіонаті області, був 2008 рік. Тоді через нестачу коштів команда «Олімп-Університет» не дограла декілька матчів першості, але виграла Кубок області-2008.