Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

МИКОЛА ЄДИНАК ЗАЛИШИТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ

Єдинак17 серпня відійшов у вічність Микола Єдинак. Добре знаний у місті та районі спортсмен і тренер Микола Єдинак народився у всесвітній День футболу – 10 грудня 1946 року. Микола Єдинак працював на цементному заводі спортивним інструктором. 

Футбольна, волейбольна, баскетбольна та інші команди заводу гідно представляли своє підприємство у найрізноманітніших турнірах. І багато заслуги в цьому саме Миколи Єдинака. Футбольна команда «Цементник» представляла завод та наше місто в чемпіонаті України серед колективів фізичної культури (КФК). 1980-1982 роках «Цементник» володів Кубком області «Трудової слави», був фіналістом обласних змагань Кубка П’яскорського, брав участь в першості та Кубку області.

Згодом Микола Єдинак працював тренером районної ДЮСШ «Колос». Також пам’ятає кам’янецька спортивна громадськість його роботу як спортивного організатора, зокрема на посаді заступника голови федерації футболу міста та району. Численні проведені ним змагання й турніри.

Тож, хай пам’ять про знаного спортсмена, тренера та організатора, добру та шановану людину Миколу Єдинака буде доброю та довгою.


Теги: Микола Єдинак, пам'яті колеги

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.