27.07.2018

МОЛОДІЖНИЙ ОБЛАСНИЙ У КАМ’ЯНЦІ

21-22 липня в Кам’янці пройшов молодіжний чемпіонат області з важкої атлетики серед спортсменів до 23 років. Кам’янецькі спортсмени зуміли продемонструвати належний рівень підготовки. Зокрема, у ваговій категорії 56 кг Сергій Колесник виборов 1-ше місце, а Владислав Клімашевський – 3-тє. У в/к 62 кг Максим Сабадаш здобув «срібло», а у в/к 69 кг на рахунку Богдана Галася – «бронза». У в/к 77 кг Володимир Маслій став чемпіоном області, а Артур Подгорняк посів 3-тє місце.

У командному заліку кам’янчани посіли 2-ге місце, пропустивши вперед команду Волочиська, але випередивши штангістів Хмельницького, у яких 3-тя сходинка.

У змаганні жінок чемпіонками області стали кам’янчанки Валерія Яковенко (в/к 48 кг), Катерина Боль (в/к 58 кг) та Вероніка Калиновська (в/к 63 кг). Тетяна Кукурудзяк посіла 2-ге місце у в/к 48 кг. Кам’янчанки посіли 2-ге загальнокомандне місце. Перемогли тут хмельничанки, а 3-тє місце в команди Шепетівки.