04.11.2016

МЕДАЛІ ТА ЛІЦЕНЗІЇ НА ВСЕСВІТНІ ІГРИ

Кікбоксинг23-30 жовтня в Мариборі (Словенія) пройшов чемпіонат Європи з кікбоксингу (К1, LK, LC), на якому розігрувалися в розділі К-1 ліцензії на Всесвітні ігри 2017 (Польща).

Збірна України здобула 6 ліцензій в вагових категоріях 63,5, 67,71,86, +91 кг серед чоловіків та 60 кг - серед жінок. Кам'янчанин Роман Головатюк здобув ліцензію, посівши 3 місце у в/к +91 кг.

Роман здолав спортсмена з Туречинни достроково в 2 раунді, потім переміг по очках спортсмена з Литви – чемпіона Кубка світу з К-1, а в третьому поєдинку програв по очках спортсмену з Хорватії, отримавши травму.

Тренує спортсмена тренер-викладач ДЮСШ-2 Анатолій Лабатюк. З Хмельницької області Роман Головатюк другий, а з Кам'янця – перший кікбоксер, який представлятиме Україну на змаганнях такого рівня.