06.11.2015

МЕДАЛІ ЄВРО В КУБОК УКРАЇНИ

20-23 жовтня в Вінниці пройшли змагання розіграшу Кубку України зі спортивної акробатики, в яких взяли участь студенти І курсу факультету фізичної культури К-ПНУ, майстри спорту України Данило Підгрушний та Владислав Алєксєєв.

Владислав Алєксєєв у складі чоловічої групи (четвірки) виборов срібну медаль у балансовій вправі та дві золоті медалі – у вальтіжній вправі та у сумі багатоборства. Данило Підгрушний у чоловічій парі виборов три бронзові медалі – в обох вправах та у сумі багатоборства.

Нещодавно в німецькому місті Різа пройшов чемпіонат Європи зі спортивної акробатики. Студент К-ПНУ Владислав Алєксєєв у складі чоловічої групи (четвірки) виборов у підсумковому заліку бронзову медаль Євро-2015.