08.12.2017

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ВИСОКОРОСЛИХ

м-Футбол дітиПісля перемоги у стартовому матчі над командою Чернівців, на жаль, крупної поразки зазнала наша дитяча команда «Фортеця» у матчі 2-туру першості України з футзалу (міні-футболу) (до 13-років) проти житомирської ДЮСШ «Полісся-Юність».

Щоправда, слід зауважити, що гості виглядали, принаймні, вищими ростом, особливо 8-ий та 15-ий номери. У відповідь на наше питання тренер «Фортеці» Віталій Авінов сказав, що документи для виготовлення карток футболіста «Фортеця» подала, але самих карток ще не отримали. Тож, перевірок гостей за картками перед грою не було. Але, які би гості не були, а виглядали вони на полі безперечно краще за кам’янчан. Вони зуміли вже на 2-хвилині відкрити рахунок, а ще за 2 хвилини його подвоїти. Наші не змогли реалізувати на 5-хвилині вихід двох гравців до воріт. Як і штрафний на 10-хвилині, пробитий фортечником у праву дев’ятку, потягнув високорослий воротар гостей Макар Ільницький. За хвилину до перерви наш гравець вийшов один на один із воротарем, але поцілив у штангу. Натомість, житомиряни планомірно нарощували свою перевагу, мов на дріжджах. На перерву команди пішли за рахунку 0:6 на користь ДЮСШ «Полісся».

Остаточний результат перемога гостей – 0:10, тренер яких Віталій Лясковський сказав: «Наша команда – це збірна трьох житомирських клубів – друго-лігового ФК «Полісся», та футзальних клубів «Юність» і «Візаж». Зараз у футзальних командах української Екстра-ліги виступає четверо наших вихованців. Завдання нашого колективу – здобувати ігровий досвід та виховувати нових футболістів».

ДЮСШ Городенка – ДЮСШ «Освіта» Чернівці – 2:3
«Дністер» Новодністр. – ДЮСШ «Дунаївці» – 3:2