07.09.2018

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ВЕТЕРАНА

МотоболУ неділю 2 вересня мотобольна команда «Поділля-Мотор» Кам’янець у матчі чемпіонату України з мотоболу приймала вдома «Дружбу» Мачухи, Полтавська область. МК «Поділля» запросили на матч ліцеїстів нашого військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Щодо особистого суперництва учасників матчу, то в 1-колі в Полтавській області переконливо перемогла «Дружба» – 6:0. У кам’янчан, попри відсутність Дениса Кшемінського, після близько двохрічної відсутності з’явився Вадим Касап та у воротах Вадим Грушківський. Присутність решти гравців засвідчила стабільність складу, в порівнянні з минулотижневою грою проти «Колоса».

На початку матчу в атаку пішли кам’янчани, проте удар Владислава Мудрика пройшов ледь правіше воріт та і В’ячеслава Янішена також виявився неточним. На 8-хвилині вже наш воротар В.Грушківський взяв небезпечний удар гостей. Та на 11-хвилині ветеран вознесенського мотоболу Віталій П’янов, який грає за «Дружбу», пройшов до воріт й ударом у правий від себе кут воріт «Поділля» відкрив рахунок – 0:1. Він і тиждень тому, забивши 2 м’ячі у ворота «Восходу», допоміг «Дружбі» здобути перемогу – 5:2.

Мотобол-1На початку 2-періоду наш воротар В.Грушківський відбив 2 удари полтавчан, але на 21-хвилині знову В.П’янов проходить у штрафну площу «Поділля» і знову вражає правий кут воріт – 0:2. Через 2 хвилини він же проходить по центру і вже вражає лівий кут воріт кам’янчан – 0:3. На початку 3-періоду воротар «Поділля» Станіслав Русу відбив небезпечний удар гостей, а потім побачив, як полтавчани влучили у ліву штангу наших воріт. Наші спробували прорватися до воріт гостей. Зокрема В.Касап «накручував» суперників, але вміло збудована оборона «Дружби» ставила перед ним інших захисників. Наприкінці 3-періоду капітан «Дружби» Іван Таран забив четвертий м’яч – 0:4. Наші відповіли проходом В.Мудрика, але удар В’ячеслава прийняв на себе захисник «Дружби».

У 4-періоді, коли В.П’янов вже не грав, глядачі побачили як наш воротар С.Русу перевів м’яч з-під перекладини воріт «Поділля» на кутовий, а також удар гостей у праву штангу наших воріт.

Мотобол-1тТож завдяки хет-тріку В.П’янова та голу І.Тарана «Дружба» перемагає в Кам’янці 0:4 і продовжує боротьбу за золото чемпіонату України (див. табл.). «Поділля» свій наступний матч зіграє в неділю, 9 вересня, вдома проти вознесенського «Восходу».

Цікаву боротьбу побачили глядачі у матчі «Колос» Нові Санжари – «Нива» Вишняки. Тут у складній, і як зазначали очевидці, рівній боротьбі «Колос» став першою командою в чемпіонаті України-2018, яка відібрала очки у лідера – «Ниви» Вишняки, зігравши із нею в нічию 0:0. А в суботу, 8 вересня, у матчі «Нива» – «Дружба» два лідери чемпіонату спробують виявити сильнішого не лише у матчі, а й у чемпіонаті-2018 взагалі.