28.11.2014

МАРЕМУХА - ЧЕМПІОН

23 листопада в Тульчині пройшов чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММІ, у марем.JPGякому брало участь понад 350 спортсменів з 19 областей.
Федерацію панкратіону і прикладних видів рукопашного бою нашого міста представляли четверо спортсменів - Данило і Давид Костинюки, Савелій Тюлю (12-13 років), Дивід Маремуха (16-17 років).
Савелій Тюлю (в/к 52) посів ІІІ місце, Давид Костинюк (в/к 50 кг) здобув ІІ місце, а Данило Костинюк став лише шостим.
У надто важкому фінальному поєдинку Давид Маремуха (в/к +80 кг) у трьохраундовому поєдинку виграв у минулорічного чемпіона України і став володарем золотої медалі!
До змагань спортсменів готували Володимир Костенюк (тренер ДЮСШ №2) та Сергій Брюхно (тренер Федерації панкратіону та прикладних систем рукопашного бою).